Центр дитячої наукової творчості «Цифра»

Результат Першого онлайн турніру з шахів

Завантажити дипломи турніру

10 травня відбувся перший онлайн-турнір ЦДНТ «Цифра» з шахів.

Турнір проходив за системою турнірів lichess.org, і для значного числа гравців, це було першим знайомством з даним шаховим порталом. Приємно було помітити, що після подання заявки на участь в турнірі, учні здійснювали активну підготовку, граючи тренувальні партії та розв’язуючи задачі на шаховому порталі. У турнірі молодших класів 0-3 взяло участь 52, а в турнірі 4 класів та старших зіграло 37 учнів.

Специфіка турніру спонукала гравців проводити партії швидше, при цьому це не завадило багатьом гравцям продемонструвати достатньо якісну і видовищну гру. В турнірі молодших лідерство з початку захопив 7-річний Архип Найда. Однак, з плином турніру почав додавати Гліб Дмитруха, який в результаті достатньо відірвався від конкурентів та виграв турнір з показником у 12 перемог. 2 місце, вигравши 9 з 10 своїх зустрічей, здобув Кольга Кирило. На третьому місці та відстані лиш однієї перемоги розташувався Тимур Лисенко. Варто відзначити згадуваного раніше Найду Архипа та ще одного 7-річного хлопця Матвієнка Святослава, які розташувались впритул до трійки лідерів та продемонстрували не за роками зрілу гру.

Серед дівчат найкращою виявилася наймолодша учасниця турніру 6-річна Красильнікова Діана, яка видала фінішний спурт з 4 перемог поспіль і посіла в загальному заліку високе 14-те місце. 2ю серед дівчат стала Сліпенчук Олена, а 3ю — Кайдалова Надія.

Турнір учнів старших класів пройшов більш рівно і фаворити турніру довели свою перевагу. Від початку лідерство захопив Антон Соловйов, і його перемога не викликала сумнівів. У результаті Антон провів турнір зі 100% результатом, здобувши 11 перемог. 2 місце теж з видатним результатом, але меншим числом зіграних партій, здобув Арсеній Карпенко. 3 місце виборов Вівчарик Данило, а 4-е — його брат Кирило. Викликає повагу рішення братів: хлопці за віковою категорією могли виступати у турнірі молодших класів, але виявили бажання випробувати себе у турнірі старших, тим самим посилили турнір і зробили його ще більш видовищним. Також відзначимо учня другого класу Дерменжія Олександра, який, розім’явшись в «молодшому» турнірі, продемонстрував блискавичну гру у турнірі старших, зігравши рекордне число партій — 15, та посів 5 місце.

Найкращою дівчиною турніру стала Кулик Марія, яка крім того виявила особливу наполегливість і подала заявку на участь в турнірі першою. Іншими призерками стали Рябоконь Марьяна та Надія Танасюк.

Також вітаємо учасників, які пройшли турнір без поразок. У турнірі молодших (не враховуючи технічної поразки у першому турі), таким став Радіонов Дмитро, а в турнірі старших Рубан Лев. Хлопці зіграли менше число партій, проте провели їх якісніше, що є запорукою їх подальших успіхів.

По завершенню часу, відведеного на турнір, були проведені конференції з підбиттям підсумків та сумісним переглядом і коментарем партій учасників, які продовжувались, не зважаючи на те, що вони не вклалися у ліміт турніру. Однак, дотримуючись спортивної складової, гравці боролися до останніх секунд і подарували видовище всім глядачам. Вітаємо всіх учасників та зичимо не зупинятись на досягнутому, продовжувати тренуватися, в тому числі, на шахових порталах, удосконалювати свою майстерність та здобувати нові перемоги!Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code


Створення сайту-візитки: студія Камінського © 2014—2020 www.cyfryata.com.ua всі права захищені