Онлайн

Розклад Онлайн груп на перший семестр 2021/2022 року

2 рівень Копернік
3 рівень Ландау, Лобачевский
4 рівень Евклид,  Чебышев, Якобі, Гюйгенс
5 рівень Тейлор, Аристотель
6 рівень Кюрі, Піфагор, Галуа, Нэш
7 рівень Биркгоф,  Ньютон

 

Субота:

Група Час Викладач Посилання на конференцію Ідентифікатор конференції Пароль
Биркгоф 10.20-11.50 Десятерик https://us04web.zoom.us/j/8084204447?pwd=WU8xV2VVUEcvcXRqeFRsWEEyUldzQT09 808 420 4447 123
Нэш 12.00-13.30 Десятерик https://us04web.zoom.us/j/8084204447?pwd=WU8xV2VVUEcvcXRqeFRsWEEyUldzQT09 808 420 4447 123

 

Неділя:

Група Час Викладач Посилання на конференцію Ідентифікатор конференції Пароль
Кюрі 13.40-15.10 Цихоцька https://us02web.zoom.us/j/6175329572?pwd=K2hiTFBSenM0QUxFOTZSUzdEbHRSZz09 617 532 9572 123
Тьюрінг 18.00-19.30 Шлапак https://us02web.zoom.us/j/82304750247?pwd=TzFtMEpIbkZBSXF0V0ZVc1NRMVZOUT09 823 0475 0247 123

Понеділок:

Група Час Викладач Посилання на конференцію Ідентифікатор конференції Пароль
Чебышев 16.30-18.00 Бельчиков https://us02web.zoom.us/j/2980731372?pwd=c3NvRzhqSEJrYnJudzlpcW91NGNuUT09 298 073 1372 123

Вівторок:

Група Час Викладач Посилання на конференцію Ідентифікатор конференції Пароль
Піфагор 16.30-18.00 Шлапак https://us02web.zoom.us/j/82304750247?pwd=TzFtMEpIbkZBSXF0V0ZVc1NRMVZOUT09 823 0475 0247 123

 

Середа:

Група Час Викладач Посилання на конференцію Ідентифікатор конференції Пароль
Ландау 16.30-18.00 Бельчиков https://us02web.zoom.us/j/2980731372?pwd=c3NvRzhqSEJrYnJudzlpcW91NGNuUT09 298 073 1372 123
Лобачевский 18.10-19.40 Бельчиков https://us02web.zoom.us/j/2980731372?pwd=c3NvRzhqSEJrYnJudzlpcW91NGNuUT09 298 073 1372 123
Рамануджан 16.30-18.00 Шлапак https://us02web.zoom.us/j/82304750247?pwd=TzFtMEpIbkZBSXF0V0ZVc1NRMVZOUT09 823 0475 0247 123
Аристотель 16.30-18,00 Скакліньова https://us02web.zoom.us/j/85478873428?pwd=NzkvMTdLbGlHZzFEenZoUG5CYy84Zz09  854 7887 3428 123
Галуа 16.30-18,00 Десятерик https://us04web.zoom.us/j/8084204447?pwd=WU8xV2VVUEcvcXRqeFRsWEEyUldzQT09 808 420 4447 123
Якобі 18.10-19,40 Скакліньова https://us02web.zoom.us/j/85478873428?pwd=NzkvMTdLbGlHZzFEenZoUG5CYy84Zz09 854 7887 3428 123
Ньютон 18.10-19,40 Шлапак https://us02web.zoom.us/j/82304750247?pwd=TzFtMEpIbkZBSXF0V0ZVc1NRMVZOUT09 823 0475 0247 123

 

Четвер:

Група Час Викладач Посилання на конференцію Ідентифікатор конференції Пароль
Евклід 16.30-18.00 Скакліньова https://us02web.zoom.us/j/85478873428?pwd=NzkvMTdLbGlHZzFEenZoUG5CYy84Zz09  854 7887 3428 123
Гюйгенс 16.30-18.00 Юдіна https://us02web.zoom.us/j/9611478040?pwd=MjRjQ3F1aUdvUUtUd3NPb0NMV0Z2Zz09 961 147 8040 123
Тейлор 18.00-19.30 Юдіна https://us02web.zoom.us/j/9611478040?pwd=MjRjQ3F1aUdvUUtUd3NPb0NMV0Z2Zz09 961 147 8040 123